Samsung Health

احساس خوب با Samsung Health

Samsung Health

تمرین کردن با هر چیزی در خانه

از افراد حرفه‌ای یاد بگیرید

از برنامه روزانه تکراری خسته شده‌اید؟ Samsung Health ویدیوهایی را از مربیان حرفه‌ای آماده کرده است که به شما برنامه‌های تناسب اندام جدیدی از جمله حرکات کششی، کاهش وزن، تمرین‌های استقامتی و موارد بیشتر را آموزش می‌دهند. این دقیقاً همان چیزی است که برای سرعت بخشیدن به تمرین خود به آن نیاز دارید.

 
Samsung Health

خواب بهتر از اینجا شروع می‌شود

همه می‌توانند از داشتن خواب بهتر بهره‌مند شوند. از Galaxy Watch خود برای نظارت بر الگوهای خوابتان، بسته به مراحل مختلف خواب، استفاده کنید. گزارش‌های نموداری ارزشمند و امتیاز خواب بدست آورید، تا بتوانید برنامه خواب خود را بهبود ببخشید و هر روز وقتی بیدار می‌‌شوید، احساس کنید که بیشتر استراحت کرده‌اید.

 
Samsung Health

همه با هم بهتر شویم

کلید دستیابی به تناسب اندام داشتن انگیزه است. با دوستان و اعضای خانواده خود مسابقه بگذارید تا Samsung Health Together به روشی جالب‌تر به تناسب اندام بهتر دست پیدا کنید. بدین ترتیب، همه با هم برنده خواهید بود.

 
قبل
بعدی

پشتیبانی که انتظار دارید

سلامت زنان خدمات پشتیبانی مفید برای پایش سیکل ماهانه، مدیریت علائم مرتبط و دیدگاه‌ها و محتویات شخصی‌شده از طریق شریک شما، Glow تقدیم می‌کند. ساعت Galaxy و سایر پوشیدنی‌ها اکنون برای پشتیبانی کامل از بانوانی که دوست داریم آماده هستند.

 
Samsung Health

برنامه‌ها و لوازم جانبی شریک

علاوه بر همه ابزارهایی که برای پایش یک سبک زندگی سالم نیاز دارید، برنامه‌های ثالث متعددی وجود دارند که برای ارائه منابع تکمیلی از قبیل دنبال کننده‌های رژیم غذایی و راهنماهای تناسب اندام آماده شده‌اند.

Samsung Health

برنامه‌های همراه Samsung Health

کمک‌های مورد نیاز خود را از طریق برنامه‌های ثالث متعدد دریافت کنید که می‌توانند راهنمایی و پایش روزانه برای یک سبک زندگی سالم‌تر ارائه دهند.

Samsung Health

دستگاه‌های دارای Samsung Health

با همگام‌سازی دستگاه‌های خود با ابزارهای مهم از قبیل دستگاه‌های سنجش قند و ترازوها، همیشه سلامت خود را تحت نظر داشته باشید و روز خود را با آمادگی شروع کنید.

امنیت داده‌ها با Samsung Knox

داده‌های سلامت شما با رعایت ملاحظات امنیتی در Samsung Knox ذخیره می‌شوند.

Samsung Health
0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی استبازگشت به فروشگاه
  امکان تحویل پست پیشتاز
  پشتیبانی تلفنی ۱۰ تا ۱۶

  09380847076  روزهای کاری، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶ 

  ضمانت اصل بودن کالا