پارس فناوری  از سال ۱۳۸۵ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه و تجهیزات جانبی در بازار سنتی و از  سال ۱۳۹۵ به صورت حقیقی و از سال ۱۳۹۸ به صورت حقوقی در فضای مجازی و فروش اینترنتی محصولات روز دنیا فعالیت می کند.

با توجه به تغییرات گسترده خرید کالای مورد نیاز از حالت سنتی به حالت نوین و غیر حضوری ، مجموعه پارس فناوری همگام با این تغییرات فروش اینترنتی را در اولویت قرار داد و بعد از مدت کوتاهی کاملا فعالیت خود را از بازار سنتی به بازار مجازی تغییر داد.

این مجموعه  با پشتوانه ی  تجربیات گذشته  در بازار فیزیکی و مجازی ، کارشناسان مجرب ، تضمین اصل بودن کالای ارائه شده را به کاربران می دهد.

خریداران قبل از خرید می توانند قیمت های پارس فناوری را با سایتهای معتبر و حتی بازار های فیزیکی مقایسه کنند و این اطمینان داده می شود به واسطه تجربیات این مجموعه و داشتن کادری مجرب همواره قیمت های پارس فناوری مورد تایید خریداران  باشد.

محصولاتی که در پارس فناوری فروخته می شود ، همگی از توزیع کننده گان ، وارد کننده گان رسمی و فعالان معتبر و شناخته شده تهیه می شود.

پارس فناوری در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و مجوزهای لازم برای فعالیت فروشگاه اینترنتی را از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخد کرده است .

مجموعه پارس فناوری رضایت کامل مشتری را از ابتدای  فعالیت در بازار سنتی و مجازی ، تا به امروز در اولویت قرار داده است و همواره بر این اصل تلاش می کند.

در حال حاضر پارس فناوری هیچ گونه فروش حضوری در بازار سنتی ندارد و تنها سایت این فروشگاه به آدرس ParsFanavari.com می باشد.