پارس فناوری  از سال ۱۳۸۵ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه و تجهیزات جانبی در بازار سنتی و از  سال ۱۳۹۵ به صورت حقیقی و از سال ۱۳۹۸ به صورت حقوقی در فضای مجازی و فروش اینترنتی محصولات روز دنیا فعالیت می کند.

با توجه به تغییرات گسترده خرید کالای مورد نیاز از حالت سنتی به حالت نوین و غیر حضوری ، مجموعه پارس فناوری همگام با این تغییرات فروش اینترنتی را در اولویت قرار داد و بعد از مدت کوتاهی کاملا فعالیت خود را از بازار سنتی به بازار مجازی تغییر داد.

این مجموعه  با پشتوانه ی  تجربیات گذشته  در بازار فیزیکی و مجازی ، کارشناسان مجرب ، تضمین اصل بودن کالای ارائه شده را به کاربران می دهد.

خریداران قبل از خرید می توانند قیمت های پارس فناوری را با سایتهای معتبر و حتی بازار های فیزیکی مقایسه کنند و این اطمینان داده می شود به واسطه تجربیات این مجموعه و داشتن کادری مجرب همواره قیمت های پارس فناوری مورد تایید خریداران  باشد.

محصولاتی که در پارس فناوری فروخته می شود ، همگی از توزیع کننده گان ، وارد کننده گان رسمی و فعالان معتبر و شناخته شده تهیه می شود.

پارس فناوری در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و مجوزهای لازم برای فعالیت فروشگاه اینترنتی را از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخد کرده است .

مجموعه پارس فناوری رضایت کامل مشتری را از ابتدای  فعالیت در بازار سنتی و مجازی ، تا به امروز در اولویت قرار داده است و همواره بر این اصل تلاش می کند.

در حال حاضر پارس فناوری هیچ گونه فروش حضوری در بازار سنتی ندارد و تنها سایت این فروشگاه به آدرس ParsFanavari.com می باشد.

0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی استبازگشت به فروشگاه
  امکان تحویل پست پیشتاز
  پشتیبانی تلفنی ۱۰ تا ۱۶

  09380847076  روزهای کاری، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶ 

  ضمانت اصل بودن کالا