قوانین و مقررات

 

به فروشگاه پارس فناوری خوش آمدید.

پارس فناوری در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و مجوزهای لازم برای فعالیت فروشگاه اینترنتی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخد کرده است. بدیهی است هر گونه استفاده کاربران از سایت پارس فناوری به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می باشد.

قیمت های سایت بر اساس قوانین سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و مربوط به مصرف کننده نهایی است.خرید بیش از یک عدد مستلزم ثبت نام در بخش همکاری و تایید توسط کارشناس می باشد .خرید به صورت تکی برای استفاده تجاری ممنوع می باشد . کد ملی ، شماره موبایل وارد شده ، شماره کارتی که خرید از آن انجام می شود باید مربوط به یک نفر باشد . آدرس ، شماره تلفن ثابت باید یکتا باشد و برای خرید های قبلی از آن استفاده نشده باشد. در غیر این صورت خرید شما لغو می شود.از هر طریقی که مشخص شود خریدار برای استفاده شخصی خرید نکرده است ، تمام اکانت های شناسایی شده مسدود و امکان خرید مجدد به هیچ عنوان وجود ندارد .

 

 

یک ) حفظ حریم خصوصی

پارس فناوری متعهد می شود در حفظ حریم خصوصی کاربران ، اطلاعات و مشخصات کلی (نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس و آدرس ) تمام تلاش را انجام دهد و با بکار بردن به روزترین پلاگین ها و برنامه ها امنیت کاربران را تا حد امکان فراهم سازد.

کاربر و مشتری متعهد می شود که در حفظ نام کاربری و رمز ورود به سایت کوشا باشد. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات سایت و یا سهل انگاری در حفظ نام کاربری و رمز که باعث اختلال در عملکرد سایت شود ، قابلیت پیگیری از مراجع قانونی برای پارس فناوری محفوظ می باشد.

کاربر موظف می باشد از نام کاربری مناسب استفاده کند ، در غیر این صورت بدون هیچ تذکری نام کاربری مسدود می شود.

دو ) حقوق مشتری

همه محصولات ارائه شده در فروشگاه پارس فناوری دارای اصالت می باشد و تحت لیسانس کمپانی های معتبر معرفی شده در توضیحات محصول موجود می باشد.

هیچ گونه محصول کپی یا درجه دو در فروشگاه پارس فناوری فروخته نمی شود.

در حد امکان عکس و توضیحات کامل برای هر محصول در صفحه محصولات داده می شود تا کاربران با اطلاعات از هر کالا اقدام به خرید کنند.

در فرآیند خرید کالا از پارس فناوری تا رسیدن کالا به دست مشتری ، چند مجموعه با پارس فناوری همکاری می کنند. در صورت خرید از پارس فناوری در هر شرایطی که مراحل مستقل در اختیار فروشگاه اینترنتی پارس فناوری باشد ضمانت بهترین خدمات و با تغییرات متداول به دلخواه مشتری حتی بعد از ثبت نهایی امکان پذیر می باشد.

تمام اطلاعات بانکی کاربران در سایت بانک ثبت می شود و حفظ این مشخصات در اختیار بانک می باشد.

ارسال کالا از تهران به شهرستان به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه کوتاهی در این مورد متوجه پست ایران است.

ارسال کالا در شهر تهران به عهده پست و در مواردی شرکت های خصوصی حمل و نقل کالا می باشد، هر گونه مشکل در تحویل کالا متوجه شرکت های مذکور می باشد.

در صورت هر گونه مشکل در پرداخت بانک یا نقل و انتقال کالا ، پارس فناوری تا حد توان ، امکان و اجازه پیگیری قانونی از بانک، پست و شرکت های خصوصی حمل و نقل ،مسئولیت احیای حقوق مشتری را بر عهده می گیرد. اما مد نظر قرار دهید که ضمانت این خدمات متوجه دستگاهای مربوط می باشد.

سه ) ثبت سفارش و دریافت کالا

پارس فناوری ضمانت می کند محصولات ارائه شده اورجینال و طبق استاندارد شرکت تولید کننده می باشد.

پارس فناوری فقط عامل فروش بین کمپانی های معتبر و خریداران این محصول در ایران می باشد که اطمینان داده میشود محصولات بدون هیچ تغییری و با بسته بندی اورجینال کمپانی، تحویل مشتری داده می شود.

قیمت های سایت بر اساس قوانین سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و مربوط به مصرف کننده نهایی می باشد . خرید بیش از یک عدد مستلزم ثبت نام در بخش همکاری و تایید توسط کارشناس می باشد . خرید به صورت تکی  برای استفاده تجاری ممنوع می باشد . 

ثبت سفارش و خرید محصول فقط در سایت Parsfanavari.com انجام می پذیرد.

ثبت نهایی یک کالا و پرداخت مبلغ به صورت نهایی نشان دهنده دریافت سفارش از طرف مشتری می باشد. اضافه کردن کالا به سبد خرید به تنهایی مد نظر ثبت سفارش نمی باشد.

در صورتی که چند مشتری به صورت همزمان کالایی خرید کنند و آن کالا ناموجود شود ، اولویت با کاربری می باشد که زودتر به صفحه پرداخت رفته باشد و مبلغ کالا را پرداخت کند.

کالا مورد نظر در تهران معمولا حدود دو روز کاری به آدرس خریدار ارسال می شود. (این زمان در روزهای شنبه الی پنجشنبه محاسبه می شود،روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها به اولین روز بعد کاری انتقال پیدا می کند)

در شهرستان کالا با پست پیشتاز ارسال می شود. زمان تقریبی 2 الی 3 روز می باشد.(به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی)

در فروش ویژه با توجه به حجم بالای سفارش ها امکان طولانی شدن پروسه ارسال تا تحویل کالا تا هفت روز هم وجود دارد .

هزینه ارسال و بسته بندی کالا در پرداخت آنلاین چهل هزار تومان می باشد.

سفارش قبل از ساعت 10 صبح ممکن است بعد از یک روز کاری وارد پروسه ارسال می شود. (روزهای شنبه تا چهارشنبه )

ارسال کالایی که در روز پنجشنبه ثبت شده باشد ، ممکن است به پروسه ارسال در روز شنبه انتقال یابد.

تحویل کالا فقط در محل ثابت امکان پذیر است و مکان های عمومی نظیر رستوران ، کتابخانه ، مترو و …. امکان تحویل کالا نیست.

کالا فقط به فرد خریدار که مشخصات آن  در سایت ثبت شده است در ازای رویت کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) تحویل داده می شود.

عدم وجود شخص خریدار با کارت شناسایی معتبر (کارت ملی ) در زمان تحویل کالا یا اشتباه در درج آدرس یا شماره تلفن امکان برگشت کالا را از طریق پست به همراه دارد . مسئولیت برگشت کالا متوجه خریدار است .

ثبت شماره تلفن ثابت برای خرید الزامی است.

حق پارس فناوری برای استعلام شماره تلفن  قبل از ارسال کالا و دریافت  اطلاعات بیشتر محفوظ است.

در صورتی که پارس فناوری نتواند با مشتری تماس تلفنی برقرار کند یاداشتی در حساب کاربری خریدار قرار داده می شود و تا 48 ساعت فرصت دارد در ساعت اداری با شرکت تماس برقرار کند در غیر این صورت سفارش لغو و امکان ارسال کالا وجود ندارد .

چهار ) روش پرداخت

پرداخت آنلاین  : در این روش شما به وسیله درگاه بانک مبلغ فاکتور را واریز می کنید و کالا با هزینه حمل و نقل و مدت زمان ذکر شده در بخش سه برای شما ارسال می شود.

پنج ) شرایط مرجوع کالا

کاربر بعد از ثبت نهایی سفارش و پرداخت هزینه ، تا قبل از خروج کالا از انبار پارس فناوری امکان انصراف از خرید را دارد.

در این حالت بعد از تماس با بخش پشتیبانی انصراف خود را اعلام می کند و بعد از تایید لغو سفارش از طرف پشتیبانی پارس فناوری ، مبلغ مورد نظر کاربر نهایت تا سه روز کاری به شماره کارت مشتری واریز می شود.(روزهای جمعه و تعطیلات رسمی محاسبه نمی شود)

هر کالایی که از فروشگاه پارس فناوری ارسال شود ، کاملا سالم و همان محصول کمپانی تولید کننده می باشد که از نظر سالم بودن کاملا کنترل شده است.

اما در صورتی که کالا ایراد فنی داشته باشد یا مغایر با مشخصات ثبت شده در سفارش باشد ، قابلیت مرجوع کردن کالا را دارد.

در صورتی که کالا ایراد فنی داشته باشد حتما باید بسته بندی و لوازم جانبی احتمالی محصول سالم باشد و هیچ گونه تغییر یا خط و خش یا نوشته به روی کالا و جعبه از طرف کاربر ایجاد نشده باشد. در این مورد حتما قبل از مرجوع کردن کالا باید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و کارشناس مربوط ایراد فنی ارائه شده از کاربر را تایید کند و نحوه برگشت محصول را طبق راهنمایی کارشناس طی کند.

مراحل برگشت کالا به این صورت می باشد که بعد از تایید کارشناس برای برگشت کالا، محصول خریداری شده با تمام لوازم و بسته بندی همانند لحظه دریافت کالا بسته بندی شود، در شهرستان کاربر هزینه ارسال کالا را پرداخت می کند و با پست پیشتاز (فقط شرکت ملی پست ایران ) به آدرس ما در قسمت تماس با ما ارسال می کند.

در صورتی که ایراد فنی توسط کارشناس بررسی شود و طبق گفته های مشتری ایراد تایید شود. هزینه ارسال برگشت کالا طبق رسید پستی به حساب مشتری واریز می شود.(اصل رسید پستی را سالم نگهدارید در صورت لزوم از شما دریافت می شود )

در این حالت اگر محصول مشابهه در فروشگاه پارس فناوری موجود باشد ، کالای مورد نظر ارسال می شود و اگر کالا موجود نباشد کل هزینه پرداختی از طرف مشتری اعم از هزینه ارسال و بازگشت کالا به حساب مشتری واریز می شود.( ظرف مدت 3 روز کاری )(شامل شنبه تا پنج شنبه بجز روزهای تعطیل رسمی)

شش ) مرجوع کالاهای با گارانتی خارج از پارس فناوری:

محصولات با گارانتی که توسط شرکت دیگر بجز پارس فناوری باشد ، مستلزم تماس کاربر با شرکت مذکور می باشد و تمام مسئولیت خدمات به مشتری شرکت گارانتی می باشد.

نام شرکت گارانتی در صفحه محصول مشخص است.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات و گارانتی می توانید قبل از خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

هفت ) اختیارات فروشگاه پارس فناوری:

پارس فناوری اختیار تام دارد که در هر زمان فروش یک کالا را متوقف ، نا موجود یا حذف کند یا در هر مرحله خرید کالا از طرف مشتری ، سفارش را لغو کند و در صورت پرداخت وجه از طرف مشتری ، هزینه را تا مدت سه روز کاری به شماره حساب مشتری واریز کند.( مبلغ برگشتی عین مبلغ پرداختی از طرف مشتری در درگاه بانکی سایت پارس فناوری می باشد و افزایش یا کاهش قیمت تاثیری در مبلغ مرجوعی ندارد )

هر گونه اشتباه تایپی در درج قیمت ، ناموجود شدن محصول ، عدم هماهنگی شرکت های ارسال کالا و یا هر دلیلی حق لغو سفارش برای پارس فناوری محفوظ است.

هر گونه اشتباه که بعد از خرید و تحویل کالا به مشتری مشخص شود قابل برگشت خواهد بود و پارس فناوری در صورت عدم رفع مشکل از طرف مشتری حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می داند.

پس از تایید سفارشات و پرداخت مبلغ سفارش توسط مشتری، از هر طریقی که مشخص شود خریدار قوانین سایت را رعایت نکرده است، سفارش لغو و مبلغ پس از 72 ساعت به حساب مشتری مسترد میگردد.

هشت ) تماس پارس فناوری با کاربران:

تمامی تماس های مجموعه پارس فناوری از طریق ایمیل info@parsfanavari.com و یا شماره تلفن 09380847076 ، 02166172038 انجام می گیرد.

بدیهی است شماره تلفن های دیگر یا ایمیل و یا هر گونه ارتباط در شبکه های مجازی هیچ گونه ارتباطی با فروشگاه پارس فناوری ندارد.

تمام فعالیت های مجموعه پارس فناوری در سایت پارس فناوری به نشانی ParsFanavari.com انجام می پذیرد.


قبل از هر خرید قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کنید ، ممکن است با توجه به تغییرات قوانین نیاز به اضافه کردن قانون یا قوانینی به این صفحه باشد و هر گونه تغییر بعد از ثبت در این صفحه قابل اجرا می باشد.


کاربری که از سایت پارس فناوری استفاده می کند متعهد می شود قوانین و توضیحات صفحه قوانین و مقررات را مطالعه کرده و با آگاهی از بند بند این قوانین از سایت استفاده و خرید می کند.